Devlet başkanları ya da dünyaca ünlü pop yıldızları birçok başarılı ve tanınan ismin sadık birer köpek dostu olduğunu biliyor muydunuz? İşte tanıdığınız 7 ünlü ve pek tanınmayan yol arkadaşları.

1 – Orlando Bloom ve Sidi

Orlando Bloom ve Sidi

The Lord of the Rings serisinin Legolas’ı Orlando Bloom ve köpek dostu Sidi’nin güzel bir hikayesi var. İkili Afrika’da karşılaşıyolar. Bloom Afrika’da bir film çekiminde iken Sidi isimli köpeği kurtarır. Sidi, Orlando Bloom’a her zaman eşlik eder ve ikili arasında oldukça güçlü bir bağ olduğu birçok insan tarafından bilinmektedir.

2 – George Clooney ve Einstein

George Clooney ve Einstein

Ünlü aktör yapımcı ve yönetmen George Clooney’in de çok iyi bir köpek dostu olduğunu biliyor muydunuz? Başarılı isim Clooney 2010 senesinde barınaktan bir köpek sahiplendi. İnternet üzerinde gezinirken rastladığı köpeği çok beğenmiş ve hemen barınağa gidip sahiplenmiş.  Einstein’ın internette barınak için çekilmiş videosu yollarının Clooney ile kesişmesini sağlamış.

3 – Selana Gomez ve Baylor

Selana Gomez ve Baylor

Selana Gomez eski erkek arkadaşı Justin Bieber ile birilkte iken Baylor’u hayatına kabul etmiştir. Bieber ile ayrılan Gomez, ayrılığın ardından Baylor’u tek başına sahiplenmiştir. Gomez’in sahiplendiği köpek Baylor ile arasında sıkı bir dostluk bulunduğu bilinmektedir.

4 – Miley Cyrus ve Floyd

Miley Cyrus

Miley Cyrus da köpeği ile çok sağlam dostluklar kurabilen bir sanatçı ve 2014 senesinde çok sevdiği köpeği Floyd’u kaybetti. Güzel bir Hasky olan Floyd hakkında Cyrus; “ bunu söylemek istemesem de keşke beni de götürseydi diye düşünüyorum, bu dayanılmaz. Ben onsuz ne yapacağım?” şeklinde bir tweet göndermişti.

5 – Emmy Rossum ve Tarçın

Emmy Rossum ve Tarçın

Başarılı film ve dizi oyuncusu Emmy Rossum, bir hayvan sahiplenme etkinliğine katılarak kendisi için bir yol arkadaşı sahiplendi. Birden fazla köpeği olan Emmy Rossum en çok köpeği Tarçın ile anılıyor fakat onun birçok köpeği olduğu biliniyor.

6 – Lady Gaga ve Batpig

Lady Gaga ve Batpig

Dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga da köpek dostu olan ünlüler arasında yer alıyor. Gaga’nın Fransız bir Bulldog’u var. Batpig isimli minik arkadaşı ile Gaga Instagram üzerinde birçok paylaşım gerçekleştiriyor. Kimi zaman peruklarla ve çeşitli aksesuarlar ile süslenen Batpig bu durumdam memnun görünüyor.

7 – Ian Harding ve Bailey ile Monchi

Ian Harding ve Bailey ile Monchi

Pretty Little Liars dizisindeki rolü ile tanınan ünlü oyuncu Ian Harding bir değil iki sadık arkadaşa sahip. Bailey ve Monchi isimli iki köpeği olan Harding, bu iki yol arkadaşını Los Angeles’da bir köpek kurtarma merkezi aracılığıyla sahiplendi. Ünlü oyuncu Instagram’da iki dostu ile birlikte birçok fotoğraf paylaşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuz giriniz.
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.